У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шведська Могила - Решетилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шведська Могила - Решетилівка:

Поточний розклад електричок Шведська Могила - Решетилівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 31 хв зі станції Шведська Могила і прибуває на станцію Решетилівка о 21 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6725 сполученням Полтава-Південна - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Шведська Могила і Решетилівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Полтава-Киівська(17.37), Уманцівка(18.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шведська Могила - Решетилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шведська Могила Решетилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шведська Могила - Решетилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Шведська Могила та Решетилівка – 33.3 км. Ціна квитка на електричку Шведська Могила Решетилівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 07.47
Шведська Могила
08.47
Решетилівка
1 г Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 17.31
Шведська Могила
18.37
Решетилівка
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 20.31
Шведська Могила
21.26
Решетилівка
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шведська Могила -Решетилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шведська Могила — Решетилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Решетилівка — Шведська Могила