З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скрягівка - Суми(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Скрягівка - Суми(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Скрягівка - Суми(всі вокзали) включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 29 хв зі станції Скрягівка і прибуває на станцію Суми(всі вокзали) о 13 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6007 сполученням Смородине - Суми, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Скрягівка і Суми(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 102 Км(17.54), 86 Км(18.25), 70 Км(18.52), Олдиш(19.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Скрягівка - Суми(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Скрягівка Суми(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Скрягівка - Суми(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6881 Кириківка Ворожба 05.36
Скрягівка
07.06
Суми
1 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6881 Смородине Ворожба 05.36
Скрягівка
07.06
Суми
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6267* Люботин Суми 12.29
Скрягівка
13.50
Суми
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 17.49
Скрягівка
19.33
Суми
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Скрягівка -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Скрягівка — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми(всі вокзали) — Скрягівка