У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сухачівка - Самійлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сухачівка - Самійлівка:

Поточний розклад електричок Сухачівка - Самійлівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 37 хв зі станції Сухачівка і прибуває на станцію Самійлівка о 08 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7010-7009 сполученням Верхівцеве - Краматорськ, в цьому випадку поїздка займе 3 г 10 хв. Між станціями Сухачівка і Самійлівка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Діївка(05.45), 195 Км(06.47), Орлівщина(07.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сухачівка - Самійлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сухачівка Самійлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сухачівка - Самійлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сухачівка та Самійлівка – 133.7 км. Ціна квитка на електричку Сухачівка Самійлівка складає 57.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7010-7009* Верхівцеве Краматорськ 05.37
Сухачівка
08.47
Самійлівка
3 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сухачівка -Самійлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сухачівка — Самійлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самійлівка — Сухачівка