У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свіча - Угринів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свіча - Угринів:

Поточний розклад електричок Свіча - Угринів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 28 хв зі станції Свіча і прибуває на станцію Угринів о 18 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 34 хв. Між станціями Свіча і Угринів цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Яворів(04.13), Раків(04.48), Калуш(05.27), Ценжів(06.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свіча - Угринів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свіча Угринів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свіча - Угринів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свіча та Угринів – 76.1 км. Ціна квитка на електричку Свіча Угринів складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.07
Свіча
06.41
Угринів
2 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 16.28
Свіча
18.55
Угринів
2 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свіча -Угринів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свіча — Угринів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Угринів — Свіча