У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернівка-Миколаївська - Зелений Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Тернівка-Миколаївська - Зелений Гай:

Поточний розклад електричок Тернівка-Миколаївська - Зелений Гай включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 53 хв зі станції Тернівка-Миколаївська і прибуває на станцію Зелений Гай о 10 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Миколаїв Вантажний - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Тернівка-Миколаївська і Зелений Гай цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Баловне(10.01), Ясна Зоря(10.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Тернівка-Миколаївська - Зелений Гай, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Тернівка-Миколаївська Зелений Гай ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Тернівка-Миколаївська - Зелений Гай можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001* Миколаїв Колосівка 09.53
Тернівка-Миколаївська
10.51
Зелений Гай
58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Тернівка-Миколаївська -Зелений Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернівка-Миколаївська — Зелений Гай

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зелений Гай — Тернівка-Миколаївська