У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Рогатин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Тернопіль - Рогатин:

Поточний розклад електричок Тернопіль - Рогатин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 00 хв зі станції Тернопіль і прибуває на станцію Рогатин о 12 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 44 хв. Між станціями Тернопіль і Рогатин цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Березовиця-Острів(09.16), 21 Км(10.00), Козова(10.33), Потутори(11.18), Підвисоке(12.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Тернопіль - Рогатин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Тернопіль Рогатин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Тернопіль - Рогатин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Тернопіль та Рогатин – 96.2 км. Ціна квитка на електричку Тернопіль Рогатин складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 09.00
Тернопіль-Пас.
12.44
Рогатин
3 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Тернопіль -Рогатин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Рогатин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рогатин — Тернопіль