У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Умань - Розсохуватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Умань - Розсохуватка:

Поточний розклад електричок Умань - Розсохуватка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 02 хв зі станції Умань і прибуває на станцію Розсохуватка о 16 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 2 г 32 хв. Між станціями Умань і Розсохуватка цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Паланка-2(14.15), Яроватка(15.05), Тальне(16.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Умань - Розсохуватка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Умань Розсохуватка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Умань - Розсохуватка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Умань та Розсохуватка – 101.0 км. Ціна квитка на електричку Умань Розсохуватка складає 38.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Умань Черкаси 14.02
Умань
16.34
Розсохуватка
2 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Умань -Розсохуватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Умань — Розсохуватка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсохуватка — Умань