У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6356 Умань — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Умань - Черкаси номер 6356 відправляється зі станції Умань о 13.42 і прибуває на станцію Черкаси о 20.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6356 Умань - Черкаси пролягає по таким станціям як Христинівка, Подібне, Гордишівка, Розсохуватка, Багачеве, Іскрене, Шпола, Центральна, Білозір'я.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 13.42
Паланка-2 13.53 1 хв  13.54 11 хв 
Паланка-1 13.56 1 хв  13.57 14 хв 
Розсішки 14.01 1 хв  14.02 19 хв 
Христинівка 14.15 8 хв  14.23 33 хв 
Ліщинівка 14.33 1 хв  14.34 51 хв 
132 Км 14.37 1 хв  14.38 55 хв 
Яроватка 14.43 1 хв  14.44 1 г  1 хв 
Подібне 14.51 1 хв  14.52 1 г  9 хв 
Поташ 15.01 1 хв  15.02 1 г  19 хв 
161 Км 15.13 1 хв  15.14 1 г  31 хв 
Шаласька 15.23 1 хв  15.24 1 г  41 хв 
Гордишівка 15.41 1 хв  15.42 1 г  59 хв 
Тальне 15.50 1 хв  15.51 2 г  8 хв 
Гусакове 16.00 1 хв  16.01 2 г  18 хв 
Степна 16.06 1 хв  16.07 2 г  24 хв 
Розсохуватка 16.16 1 хв  16.17 2 г  34 хв 
Новоселиця 16.22 1 хв  16.23 2 г  40 хв 
Катеринопіль 16.30 1 хв  16.31 2 г  48 хв 
Звенигородка 16.36 1 хв  16.37 2 г  54 хв 
Багачеве 16.46 1 хв  16.47 3 г  4 хв 
Шахта 16.53 1 хв  16.54 3 г  11 хв 
226 Км 16.59 1 хв  17.00 3 г  17 хв 
Стецівка 17.02 1 хв  17.03 3 г  20 хв 
Іскрене 17.10 1 хв  17.11 3 г  28 хв 
Прудянка 17.17 1 хв  17.18 3 г  35 хв 
Васильків 17.23 1 хв  17.24 3 г  41 хв 
Дар'ївка 17.30 1 хв  17.31 3 г  48 хв 
Шпола 17.34 1 хв  17.35 3 г  52 хв 
Сигнаївка 17.49 1 хв  17.50 4 г  7 хв 
Цвіткове 18.06 8 хв  18.14 4 г  24 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.54 15 хв  19.09 5 г  12 хв 
Центральна 19.16 1 хв  19.17 5 г  34 хв 
Сміла 19.20 1 хв  19.21 5 г  38 хв 
Піонерська 19.27 1 хв  19.28 5 г  45 хв 
Хацьки 19.33 1 хв  19.34 5 г  51 хв 
Білозір'я 19.38 1 хв  19.39 5 г  56 хв 
Степанки 19.45 1 хв  19.46 6 г  3 хв 
898 Км Роз'їзд 19.54 1 хв  19.55 6 г  12 хв 
Буддеталь 20.00 1 хв  20.01 6 г  18 хв 
Черкаси 20.05 6 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6356 Умань — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031