У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6356 Умань — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Умань - Черкаси номер 6356 відправляється зі станції Умань о 14.02 і прибуває на станцію Черкаси о 20.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6356 Умань - Черкаси пролягає по таким станціям як Розсішки, 132 Км, Поташ, Гордишівка, Степна, Катеринопіль, Шахта, Іскрене, Дар'ївка, Цвіткове, Перегонівка, Сміла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Умань – Черкаси складає 60.00 гривень. Відстань між станціями – 227.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 14.02
Паланка-2 14.15 1 хв  14.16 13 хв 
Паланка-1 14.18 1 хв  14.19 16 хв 
Розсішки 14.23 1 хв  14.24 21 хв 
Христинівка 14.37 8 хв  14.45 35 хв 
Ліщинівка 14.55 1 хв  14.56 53 хв 
132 Км 14.59 1 хв  15.00 57 хв 
Яроватка 15.05 1 хв  15.06 1 г  3 хв 
Подібне 15.13 1 хв  15.14 1 г  11 хв 
Поташ 15.23 1 хв  15.24 1 г  21 хв 
161 Км 15.35 1 хв  15.36 1 г  33 хв 
Шаласька 15.45 1 хв  15.46 1 г  43 хв 
Гордишівка 16.00 1 хв  16.01 1 г  58 хв 
Тальне 16.09 1 хв  16.10 2 г  7 хв 
Гусакове 16.19 1 хв  16.20 2 г  17 хв 
Степна 16.24 1 хв  16.25 2 г  22 хв 
Розсохуватка 16.34 1 хв  16.35 2 г  32 хв 
Новоселиця 16.40 1 хв  16.41 2 г  38 хв 
Катеринопіль 16.47 1 хв  16.48 2 г  45 хв 
Звенигородка 16.53 1 хв  16.54 2 г  51 хв 
Багачеве 17.03 1 хв  17.04 3 г  1 хв 
Шахта 17.10 1 хв  17.11 3 г  8 хв 
226 Км 17.16 1 хв  17.17 3 г  14 хв 
Стецівка 17.19 1 хв  17.20 3 г  17 хв 
Іскрене 17.25 1 хв  17.26 3 г  23 хв 
Прудянка 17.32 1 хв  17.33 3 г  30 хв 
Васильків 17.38 1 хв  17.39 3 г  36 хв 
Дар'ївка 17.44 1 хв  17.45 3 г  42 хв 
Шпола 17.48 1 хв  17.49 3 г  46 хв 
Сигнаївка 18.03 1 хв  18.04 4 г  1 хв 
Цвіткове 18.20 8 хв  18.28 4 г  18 хв 
Носачеве 18.38 1 хв  18.39 4 г  36 хв 
Володимирівка 18.47 1 хв  18.48 4 г  45 хв 
Перегонівка 18.56 1 хв  18.57 4 г  54 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.10 15 хв  19.25 5 г  8 хв 
Центральна 19.30 1 хв  19.31 5 г  28 хв 
Сміла 19.34 1 хв  19.35 5 г  32 хв 
Білозір'я 19.48 1 хв  19.49 5 г  46 хв 
Черкаси 20.07 6 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6356 Умань — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930