У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Ужгорода

Станція Ужгород знаходиться на заході України, відноситься до Львівської залізниці і обслуговує м.Ужгород, столицю Закарпаття. Залізничний вокзал відрізняється доглянутістю і красою: комфортні зали очікування з фонтаном, каси, камери схову, обладнані торгові точки і кафе. До вокзалу примикає приміський вокзал. Платформи обладнані навісами, перехід між шляхами здійснюється по наземному пішохідному мосту. Розклад поїздів Ужгорода можна подивитися на сучасному електронному табло.

Залізниця забезпечує зв'язок міста з іншими регіонами України, а також з Росією. У Москву щодня вночі відправляється рейс 016Л, який прямує через ст. Чоп, Воловець, Львів, Хмельницький, Київ, Брянськ, Калугу і прибуває на Київський вокзал столиці Росії. До Чопа склад їде по одноколійній електрифікованой лінії і там стоїть більше двох годин через зміну колії. До Москви поїзд доходить за 1 день 7 годин. У південному напрямку літній розклад передбачає рух причіпних вагонів з Ужгорода і Солотвино до Сімферополя

До Києва щодня ходить 3 склади: фірмовий «Закарпаття» 099Л, рейс 081Л і 013Л. Всі рейси відправляються в другій половині дня. Фірмовий йде через ст. Чоп, Воловець, Львів, Шепетівку, Новоград-Волинський, Коростень, Київ і знаходиться в дорозі 15 годин 8 хвилин. Найдовше склад стоїть на ст. Чоп. Через Чоп йде і рейс 013Л, який проходить по маршруту через ст. Львів, Шепетівку, а потім йде на Чуднів-Волинський, Бердичів, Фастів і прибуває до Києва через 15 годин 33 хвилини. Рейс 081Л йде через Батьово та Мукачево, Воловець, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Козятин та прибуває до Києва через 16 годин 3 хвилини.

З Ужгорода щодня відправляється фірмовий «Хаджибей» в Одесу, а транзитом проходить 601Л Львів - Солотвино. Без пересадок, купивши квиток на причіпний вагон, можна дістатися до Харкова і Дніпра.

В місті достатньо розвинене приміське сполучення. До Львова йде щодня один раз в день експрес, який довезе пасажирів за 5 годин 12 хвилин. На південь йде одноколійка до ст. Чоп, по якій йдуть електрички на Мукачево і дизелі на Королево/Солотвино. Один раз в тиждень ходить приміський до ст. Тячів. В цьому напрямку проходять транзитні приміські зі ст. Сянки, Волосянки Закарпатської. На північ йде одноколійка на Львів через Сянки/Самбір, по якій йдуть електропоїзди на Сянки/Волосянку з Мукачева.

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Ужгород:

Розклад поїздів і електричок по станції Ужгород на сьогоднішній день включає в себе 18 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 8, 8 з них проходять і 18 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 04 г 29 хв у напрямку до станції Львів, а останній прибуває в 22 г 19 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 24 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Ужгород курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Ужгород, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Ужгород можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Ужгород

Вокзал Ужгород-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 07.55 10 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 19.54 10 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ужгород(всі вокзали)

По станції Ужгород(всі вокзали) курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Ужгород(всі вокзали) Показати тільки електрички по станції Ужгород(всі вокзали)