З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вчорайше - Попільня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вчорайше - Попільня:

Поточний розклад електричок Вчорайше - Попільня включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 59 хв зі станції Вчорайше і прибуває на станцію Попільня о 21 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6204-6018 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Вчорайше і Попільня цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вчорайше - Попільня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вчорайше Попільня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вчорайше - Попільня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6204-6018 Козятин Київ 05.57
Вчорайше
06.46
Попільня
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6206 Козятин Фастів 09.32
Вчорайше
09.59
Попільня
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6208 Козятин Фастів 12.33
Вчорайше
13.00
Попільня
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6212 Козятин Фастів 18.19
Вчорайше
18.46
Попільня
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6214 Козятин Фастів 20.59
Вчорайше
21.26
Попільня
27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вчорайше -Попільня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вчорайше — Попільня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Попільня — Вчорайше