У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вербівці - Хмельницький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вербівці - Хмельницький:

Поточний розклад електричок Вербівці - Хмельницький включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 55 хв зі станції Вербівці і прибуває на станцію Хмельницький о 08 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 3 г 5 хв. Між станціями Вербівці і Хмельницький цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Старі Бейзими(05.01), Антоніни(05.33), Воронківці(06.09), Заруддя(06.49), Олешин(07.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вербівці - Хмельницький, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вербівці Хмельницький ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вербівці - Хмельницький можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 04.55
Вербівці
08.00
Хмельницький
3 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вербівці -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вербівці — Хмельницький

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хмельницький — Вербівці