У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вербівці - Красилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вербівці - Красилів:

Поточний розклад електричок Вербівці - Красилів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 55 хв зі станції Вербівці і прибуває на станцію Красилів о 06 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Вербівці і Красилів цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Старі Бейзими(05.01), Антоніни(05.33), Воронківці(06.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вербівці - Красилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вербівці Красилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вербівці - Красилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 04.55
Вербівці
06.26
Красилів
1 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вербівці -Красилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вербівці — Красилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красилів — Вербівці