У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця(всі вокзали) - Фердинандівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вінниця(всі вокзали) - Фердинандівка:

Поточний розклад електричок Вінниця(всі вокзали) - Фердинандівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 00 хв зі станції Вінниця(всі вокзали) і прибуває на станцію Фердинандівка о 18 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Вінниця(всі вокзали) і Фердинандівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вінниця(всі вокзали) - Фердинандівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вінниця(всі вокзали) Фердинандівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вінниця(всі вокзали) - Фердинандівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Вінниця(всі вокзали) та Фердинандівка – 35.0 км. Ціна квитка на електричку Вінниця(всі вокзали) Фердинандівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 18.00
Вінниця
18.55
Фердинандівка
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вінниця -Фердинандівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця(всі вокзали) — Фердинандівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фердинандівка — Вінниця(всі вокзали)