У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця(всі вокзали) - Гайворон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вінниця(всі вокзали) - Гайворон:

Поточний розклад електричок Вінниця(всі вокзали) - Гайворон включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 35 хв зі станції Вінниця(всі вокзали) і прибуває на станцію Гайворон о 23 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 5 г 26 хв. Між станціями Вінниця(всі вокзали) і Гайворон цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Гуменне(17.55), Немирів(18.52), Самчинці(19.38), Гайсин(20.50), Орлик(22.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вінниця(всі вокзали) - Гайворон, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вінниця(всі вокзали) Гайворон ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вінниця(всі вокзали) - Гайворон можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 17.35
Вінниця
23.01
Гайворон
5 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вінниця -Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця(всі вокзали) — Гайворон

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гайворон — Вінниця(всі вокзали)