З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Кам'яний Міст
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Врадіївка - Кам'яний Міст:

Поточний розклад електричок Врадіївка - Кам'яний Міст включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 53 хв зі станції Врадіївка і прибуває на станцію Кам'яний Міст о 18 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Врадіївка і Кам'яний Міст цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Врадіївка - Кам'яний Міст, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Врадіївка Кам'яний Міст ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Врадіївка - Кам'яний Міст можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Подільськ Помічна 09.48
Врадіївка
10.11
Кам'яний Міст
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.53
Врадіївка
18.16
Кам'яний Міст
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Врадіївка -Кам'яний Міст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Кам'яний Міст

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яний Міст — Врадіївка