З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав - Краків Плашув
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав - Краків Плашув:

Розклад поїздів Вроцлав Краків Плашув на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Краків Плашув найчастіше зупиняються на станціях Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.00 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Краків Плашув прибувають вони відповідно о 21.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Краків Плашув є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав - Краків Плашув складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав - Краків Плашув можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Львів 17.00
Вроцлав Головний
21.12
Краків Плашув
4 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав -Краків Плашув можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав — Краків Плашув

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Краків Плашув — Вроцлав