З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав - Київ:

Розклад поїздів Вроцлав Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Київ найчастіше зупиняються на станціях Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.08 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 17.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 17.08
Вроцлав Головний
17.21
Київ-Пас.
1 д 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Вроцлав