З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вроцлав - Ярослав
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вроцлав - Ярослав:

Розклад поїздів Вроцлав Ярослав на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Вроцлав Ярослав найчастіше зупиняються на станціях Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.00, 17.08 зі станції Вроцлав Головний, в кінцевий же пункт Ярослав прибувають вони відповідно о 23.42, 23.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вроцлав Ярослав є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вроцлав - Ярослав складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Вроцлав - Ярослав можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Львів 17.00
Вроцлав Головний
23.42
Ярослав
6 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
052Л Вроцлав Київ 17.08
Вроцлав Головний
23.47
Ярослав
6 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вроцлав -Ярослав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вроцлав — Ярослав

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ярослав — Вроцлав