У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Витівці - Джулинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Витівці - Джулинка:

Поточний розклад електричок Витівці - Джулинка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 42 хв зі станції Витівці і прибуває на станцію Джулинка о 22 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 3 г 49 хв. Між станціями Витівці і Джулинка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Немирів(18.52), Самчинці(19.38), Гайсин(20.50), Орлик(22.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Витівці - Джулинка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Витівці Джулинка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Витівці - Джулинка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 18.42
Витівці
22.31
Джулинка
3 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Витівці -Джулинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Витівці — Джулинка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Джулинка — Витівці