У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яковлівка - Щаслива
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Яковлівка - Щаслива:

Поточний розклад електричок Яковлівка - Щаслива включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 28 хв зі станції Яковлівка і прибуває на станцію Щаслива о 14 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Яковлівка і Щаслива цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Яковлівка - Щаслива, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Яковлівка Щаслива ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Яковлівка - Щаслива можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Яковлівка та Щаслива – 27.0 км. Ціна квитка на електричку Яковлівка Щаслива складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6001 П'ятихатки Знам'янка 14.28
Яковлівка
14.58
Щаслива
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Яковлівка -Щаслива можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Яковлівка — Щаслива

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Щаслива — Яковлівка