У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яреськи - Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Яреськи - Огульці:

Поточний розклад електричок Яреськи - Огульці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 53 хв зі станції Яреськи і прибуває на станцію Огульці о 10 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 5 г 57 хв. Між станціями Яреськи і Огульці цей електропоїзд проїжджає 42 зупинок. Серед них Сагайдак(05.04), Шведська Могила(06.21), Вакуленці(08.33), Скороходове(09.33), Рогівка(10.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Яреськи - Огульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Яреськи Огульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Яреськи - Огульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Яреськи та Огульці – 178.5 км. Ціна квитка на електричку Яреськи Огульці складає 49.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 04.53
Яреськи
10.50
Огульці
5 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Яреськи -Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .