У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ярове - Корсунь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ярове - Корсунь:

Поточний розклад електричок Ярове - Корсунь включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 25 хв зі станції Ярове і прибуває на станцію Корсунь о 14 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 43 хв. Між станціями Ярове і Корсунь цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Райгород(10.29), Костянтинівка(12.35), Цвіткове(13.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ярове - Корсунь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ярове Корсунь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ярове - Корсунь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ярове та Корсунь – 91.0 км. Ціна квитка на електричку Ярове Корсунь складає 35.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 10.25
Ярове
14.08
Корсунь
3 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ярове -Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .