У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зачепилівка - Красноград
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зачепилівка - Красноград:

Поточний розклад електричок Зачепилівка - Красноград включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 55 хв зі станції Зачепилівка і прибуває на станцію Красноград о 00 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6678 сполученням Зачепилівка - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Зачепилівка і Красноград цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них 94 км(06.13), 92 Км(06.19), Леб'яже(06.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зачепилівка - Красноград, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зачепилівка Красноград ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зачепилівка - Красноград можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зачепилівка та Красноград – 22.8 км. Ціна квитка на електричку Зачепилівка Красноград складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6678 Зачепилівка Красноград 06.05
Зачепилівка
06.44
Красноград
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6172 Дніпро Красноград 13.01
Зачепилівка
13.39
Красноград
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 23.55
Зачепилівка
00.31
Красноград
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зачепилівка -Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зачепилівка — Красноград

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красноград — Зачепилівка