У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6172 Дніпро — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дніпро - Красноград номер 6172 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.50 і прибуває на станцію Красноград о 13.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6172 Дніпро - Красноград пролягає по таким станціям як 196 Км, 195 Км, 192 Км, Підміська, Новомосковськ-Дніпровський, 162 Км, Губиниха, 137 Км, 122 Км, 112 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

№ 6172 відправити зі станції Дніпро-Головний о 08.34 замість (08.50), далі пропустити наступним розкладом: Пост Амур 08.39 Пл.193км 08.42-08.43 Нижньодніпровськ 08.46-08.48 Пл.196км 08.51-08.52 НД- Вузол Парк З 08.56-08.57 НД-Вузол Парк Є 09.00-09.02 Пл.196км- Шевченко 09.06-09.07 Пл.195км 09.10-09.11 Пл.194км 09.14-09.15 Пл.192км 09.18-09.19 Пл. Олександрівка 09.23-09.24 Самарівка 09.27- 09.29 Пл. Підгороднє 09.34-09.35 Пл.184км 09.38 Пл. Кулебівка 09.43- 09.45 Пл. Жестибуд 09.51-09.52 Новомосковськ-Дніпровський 10.01- 10.27, далі без зміни розкладу. № 6172 відправити зі станції Дніпро-Головний о 08.34 замість (08.50), далі пропустити наступним розкладом: Пост Амур 08.39 Пл.193км 08.42-08.43 Нижньодніпровськ 08.46-08.48 Пл.196км 08.51-08.52 НД- Вузол Парк З 08.56-08.57 НД-Вузол Парк Є 09.00-09.02 Пл.196км- Шевченко 09.06-09.07 Пл.195км 09.10-09.11 Пл.194км 09.14-09.15 Пл.192км 09.18-09.19 Пл. Олександрівка 09.23-09.24 Самарівка 09.27- 09.29 Пл. Підгороднє 09.34-09.35 Пл.184км 09.38 Пл. Кулебівка 09.43- 09.45 Пл. Жестибуд 09.51-09.52 Новомосковськ-Дніпровський 10.01- 10.27, далі без зміни розкладу. Поїзд № 6172 (Дніпро-Головний – Красноград) у добу 27, 28, 29 вересня 2022 відправити зі станції Дніпро-Головний о 08.34 замість (08.50), далі пропустити наступним розкладом: Пост Амур 08.39 Пл.193км 08.42-08.43 Нижньодніпровськ 08.46-08.48 Пл.196км 08.51- 08.52 НД-Вузол Парк З 08.56-08.57 НД-Вузол Парк Є 09.00-09.02 Пл.196км-Шевченко 09.06-09.07 Пл.195км 09.10-09.11 Пл.194км 09.14-09.15 Пл.192км 09.18-09.19 Пл. Олександрівка 09.23-09.24 Самарівка 09.27-09.29 Пл. Підгороднє 09.34-09.35 Пл.184км 09.38 Пл. Кулебівка 09.43-09.45 Пл. Жестибуд 09.51-09.52 Новомосковськ- Дніпровський 10.01-10.27, далі без зміни розкладу. Поїзд № 6172 (Дніпро-Головний – Красноград) у добу 05, 06, 07 жовтня 2022 відправити зі станції Дніпро-Головний о 08.34 замість (08.50), далі пропустити наступним розкладом: Пост Амур 08.39 Пл.193км 08.42-08.43 Нижньодніпровськ 08.46-08.48 Пл.196км 08.51- 08.52 НД

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.50
193 Км 08.58 1 хв  08.59 8 хв 
Нижньодніпровськ 09.02 2 хв  09.04 12 хв 
196 Км 09.07 1 хв  09.08 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.12 1 хв  09.13 22 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.16 2 хв  09.18 26 хв 
195 Км 09.21 1 хв  09.22 31 хв 
195 Км 09.24 1 хв  09.25 34 хв 
194 Км 09.27 1 хв  09.28 37 хв 
192 Км 09.30 1 хв  09.31 40 хв 
Олександрівка 09.34 1 хв  09.35 44 хв 
Самарівка 09.37 2 хв  09.39 47 хв 
Підміська 09.43 1 хв  09.44 53 хв 
Кулебівка 09.51 2 хв  09.53 1 г  1 хв 
Жестибуд 09.58 1 хв  09.59 1 г  8 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 10.07 20 хв  10.27 1 г  17 хв 
168 Км 10.37 3 хв  10.40 1 г  47 хв 
Вільне 10.49 2 хв  10.51 1 г  59 хв 
162 Км 10.54 2 хв  10.56 2 г  4 хв 
160 Км 11.01 2 хв  11.03 2 г  11 хв 
159 Км 11.06 2 хв  11.08 2 г  16 хв 
Губиниха 11.16 2 хв  11.18 2 г  26 хв 
Кільчень 11.28 2 хв  11.30 2 г  38 хв 
140 Км 11.40 2 хв  11.42 2 г  50 хв 
137 Км 11.46 1 хв  11.47 2 г  56 хв 
134 Км 11.52 2 хв  11.54 3 г  2 хв 
Перещепине 12.04 2 хв  12.06 3 г  14 хв 
122 Км 12.14 2 хв  12.16 3 г  24 хв 
118 Км 12.22 3 хв  12.25 3 г  32 хв 
Бузівка 12.30 2 хв  12.32 3 г  40 хв 
112 Км 12.38 2 хв  12.40 3 г  48 хв 
108 Км 12.45 2 хв  12.47 3 г  55 хв 
Зачепилівка 12.59 2 хв  13.01 4 г  9 хв 
94 км 13.08 2 хв  13.10 4 г  18 хв 
92 Км 13.14 2 хв  13.16 4 г  24 хв 
Леб'яже 13.23 2 хв  13.25 4 г  33 хв 
Красноград 13.39 4 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6172 Дніпро-Головний — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930