У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6172 Дніпро-Головний — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6172 сполученням Дніпро-Головний - Красноград відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.50 і прибуває на станцію Красноград о 13.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 196 Км, 195 Км, 192 Км, Підміська, Новомосковськ-Дніпровський, 162 Км, Губиниха, 137 Км, 122 Км, 112 Км, 94 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.50
193 Км 08.58 1 хв  08.59 8 хв 
Нижньодніпровськ 09.02 2 хв  09.04 12 хв 
196 Км 09.07 1 хв  09.08 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 09.12 1 хв  09.13 22 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.16 2 хв  09.18 26 хв 
195 Км 09.21 1 хв  09.22 31 хв 
195 Км 09.24 1 хв  09.25 34 хв 
194 Км 09.27 1 хв  09.28 37 хв 
192 Км 09.30 1 хв  09.31 40 хв 
Олександрівка 09.34 1 хв  09.35 44 хв 
Самарівка 09.37 2 хв  09.39 47 хв 
Підміська 09.43 1 хв  09.44 53 хв 
Кулебівка 09.51 2 хв  09.53 1 г  1 хв 
Жестибуд 09.58 1 хв  09.59 1 г  8 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 10.07 20 хв  10.27 1 г  17 хв 
168 Км 10.37 3 хв  10.40 1 г  47 хв 
Вільне 10.49 2 хв  10.51 1 г  59 хв 
162 Км 10.54 2 хв  10.56 2 г  4 хв 
160 Км 11.01 2 хв  11.03 2 г  11 хв 
159 Км 11.06 2 хв  11.08 2 г  16 хв 
Губиниха 11.16 2 хв  11.18 2 г  26 хв 
Кільчень 11.28 2 хв  11.30 2 г  38 хв 
140 Км 11.40 2 хв  11.42 2 г  50 хв 
137 Км 11.46 1 хв  11.47 2 г  56 хв 
134 Км 11.52 2 хв  11.54 3 г  2 хв 
Перещепине 12.04 2 хв  12.06 3 г  14 хв 
122 Км 12.14 2 хв  12.16 3 г  24 хв 
118 Км 12.22 3 хв  12.25 3 г  32 хв 
Бузівка 12.30 2 хв  12.32 3 г  40 хв 
112 Км 12.38 2 хв  12.40 3 г  48 хв 
108 Км 12.45 2 хв  12.47 3 г  55 хв 
Зачепилівка 12.59 2 хв  13.01 4 г  9 хв 
94 км 13.08 2 хв  13.10 4 г  18 хв 
92 Км 13.14 2 хв  13.16 4 г  24 хв 
Леб'яже 13.23 2 хв  13.25 4 г  33 хв 
Красноград 13.39 4 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6172 Дніпро-Головний — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031