У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зачепилівка - Самарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зачепилівка - Самарівка:

Поточний розклад електричок Зачепилівка - Самарівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 39 хв зі станції Зачепилівка і прибуває на станцію Самарівка о 18 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6171 сполученням Красноград - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 8 хв. Між станціями Зачепилівка і Самарівка цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них 108 Км(03.41), 134 Км(04.30), 159 Км(05.19), Новомосковськ-Дніпровський(05.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зачепилівка - Самарівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зачепилівка Самарівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зачепилівка - Самарівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6171 Красноград Дніпро 03.31
Зачепилівка
06.39
Самарівка
3 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 15.39
Зачепилівка
18.42
Самарівка
3 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зачепилівка -Самарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зачепилівка — Самарівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самарівка — Зачепилівка