У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зафатівка - Халимонове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зафатівка - Халимонове:

Поточний розклад електричок Зафатівка - Халимонове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 23 хв зі станції Зафатівка і прибуває на станцію Халимонове о 07 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6301 сполученням Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Зафатівка і Халимонове цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Дубинка(06.27), Калинівка(06.46), Кукілка(07.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зафатівка - Халимонове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зафатівка Халимонове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зафатівка - Халимонове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.23
Зафатівка
07.26
Халимонове
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зафатівка -Халимонове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зафатівка — Халимонове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Халимонове — Зафатівка