У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зафатівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зафатівка:

Актуальний розклад електричок по станції Зафатівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зафатівка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ворожба-Пас., Конотоп, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Грузьке, Дубинка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зафатівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Конотоп, Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зафатівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.28 1 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6302 Бахмач Ворожба 09.20 1 хв  09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 12.23 1 хв  12.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
888Л Київ Ворожба 14.14 1 хв  14.15 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 18.26 1 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 21.25 1 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зафатівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зафатівка

Від станції Зафатівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Зафатівка