У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зайцеве - 4 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зайцеве - 4 Км:

Поточний розклад електричок Зайцеве - 4 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 32 хв зі станції Зайцеве і прибуває на станцію 4 Км о 16 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6537 сполученням Лозова - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 2 г 12 хв. Між станціями Зайцеве і 4 Км цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них 1017 Км(14.37), 1063 Км(15.43), 11 Км(16.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зайцеве - 4 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зайцеве 4 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зайцеве - 4 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6537* Лозова Запоріжжя 14.32
Зайцеве
16.44
4 Км
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зайцеве -4 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зайцеве — 4 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 4 Км — Зайцеве