У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заїзд - Бахмач-Київський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заїзд - Бахмач-Київський:

Поточний розклад електричок Заїзд - Бахмач-Київський включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 49 хв зі станції Заїзд і прибуває на станцію Бахмач-Київський о 13 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6242 сполученням Гребінка - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 18 хв. Між станціями Заїзд і Бахмач-Київський цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них 732 Км(10.54), Августівський(11.28), 684 Км(12.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заїзд - Бахмач-Київський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заїзд Бахмач-Київський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заїзд - Бахмач-Київський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заїзд та Бахмач-Київський – 75.0 км. Ціна квитка на електричку Заїзд Бахмач-Київський складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6242 Гребінка Бахмач 10.49
Заїзд
13.07
Бахмач-Київський
2 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заїзд -Бахмач-Київський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заїзд — Бахмач-Київський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бахмач-Київський — Заїзд