У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заїзд - Ічня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заїзд - Ічня:

Поточний розклад електричок Заїзд - Ічня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 47 хв зі станції Заїзд і прибуває на станцію Ічня о 11 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6242 сполученням Гребінка - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Заїзд і Ічня цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 732 Км(10.52), Августівський(11.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заїзд - Ічня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заїзд Ічня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заїзд - Ічня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6242 Гребінка Бахмач 10.47
Заїзд
11.41
Ічня
54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заїзд -Ічня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заїзд — Ічня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ічня — Заїзд