У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заїзд - Пирятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заїзд - Пирятин:

Поточний розклад електричок Заїзд - Пирятин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 51 хв зі станції Заїзд і прибуває на станцію Пирятин о 09 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Бахмач-Пас. - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Заїзд і Пирятин цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 738 Км(07.57), Грабарівка(08.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заїзд - Пирятин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заїзд Пирятин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заїзд - Пирятин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заїзд та Пирятин – 44.9 км. Ціна квитка на електричку Заїзд Пирятин складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333* Бахмач Гребінка 07.51
Заїзд
09.15
Пирятин
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заїзд -Пирятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заїзд — Пирятин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пирятин — Заїзд