У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заліщики - Островець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заліщики - Островець:

Поточний розклад електричок Заліщики - Островець включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 48 хв зі станції Заліщики і прибуває на станцію Островець о 14 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6451 сполученням Заліщики - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Заліщики і Островець цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Кострижівка(12.54), Рудка(13.36), Городенка-Завод(14.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заліщики - Островець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заліщики Островець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заліщики - Островець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заліщики та Островець – 50.0 км. Ціна квитка на електричку Заліщики Островець складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6451 Заліщики Коломия 12.48
Заліщики
14.47
Островець
1 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заліщики -Островець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заліщики — Островець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Островець — Заліщики