У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заперевальний - Іловайськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заперевальний - Іловайськ:

Поточний розклад електричок Заперевальний - Іловайськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 23 хв зі станції Заперевальний і прибуває на станцію Іловайськ о 08 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6932 сполученням Мушкетове - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Заперевальний і Іловайськ цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Чумакове(07.29), 36 Км(07.54), 41 Км(08.08), 49 Км(08.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заперевальний - Іловайськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заперевальний Іловайськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заперевальний - Іловайськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932 Мушкетове Іловайськ 07.23
Заперевальний
08.55
Іловайськ
1 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заперевальний -Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заперевальний — Іловайськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Іловайськ — Заперевальний