У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заплази - 39 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заплази - 39 Км:

Поточний розклад електричок Заплази - 39 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 08 хв зі станції Заплази і прибуває на станцію 39 Км о 17 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6601 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Заплази і 39 Км цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заплази - 39 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заплази 39 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заплази - 39 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заплази та 39 Км – 26.0 км. Ціна квитка на електричку Заплази 39 Км складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 09.32
Заплази
10.10
39 Км
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 17.08
Заплази
17.46
39 Км
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заплази -39 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заплази — 39 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 39 Км — Заплази