У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заплази
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Заплази:

Актуальний розклад електричок по станції Заплази містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Заплази з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Подільськ-Жм.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 08 хв до пункту призначення Подільськ-Жм.. Найближчі станції та зупинні пункти 59 Км, Пост 70 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Заплази відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Подільськ-Жм. - Помічна, Помічна - Подільськ-Жм.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Заплази відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Подільськ Помічна 08.40 2 хв  08.42 Курсує щоденно - переглянути
6603 Помічна Подільськ 09.30 2 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.01 2 хв  17.03 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 17.06 2 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Заплази можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Заплази