У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заплази - Балта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заплази - Балта:

Поточний розклад електричок Заплази - Балта включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 08 хв зі станції Заплази і прибуває на станцію Балта о 18 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Заплази і Балта цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 59 Км(09.41), Перельоти(10.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заплази - Балта, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заплази Балта ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заплази - Балта можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603* Помічна Подільськ 09.32
Заплази
10.36
Балта
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6601* Помічна Подільськ 17.08
Заплази
18.09
Балта
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заплази -Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заплази — Балта

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балта — Заплази