У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заплази - Любашівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заплази - Любашівка:

Поточний розклад електричок Заплази - Любашівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 37 хв зі станції Заплази і прибуває на станцію Любашівка о 08 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Заплази і Любашівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заплази - Любашівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заплази Любашівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заплази - Любашівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заплази та Любашівка – 12.0 км. Ціна квитка на електричку Заплази Любашівка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Подільськ Помічна 08.37
Заплази
08.51
Любашівка
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.01
Заплази
17.18
Любашівка
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заплази -Любашівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заплази — Любашівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Любашівка — Заплази