У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заплази - Подільськ-Північний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заплази - Подільськ-Північний:

Поточний розклад електричок Заплази - Подільськ-Північний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 09 хв зі станції Заплази і прибуває на станцію Подільськ-Північний о 18 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 1 г 39 хв. Між станціями Заплази і Подільськ-Північний цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них 59 Км(09.54), Перельоти(10.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заплази - Подільськ-Північний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заплази Подільськ-Північний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заплази - Подільськ-Північний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заплази та Подільськ-Північний – 62.0 км. Ціна квитка на електричку Заплази Подільськ-Північний складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 09.45
Заплази
11.24
Подільськ-Північний
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 17.09
Заплази
18.43
Подільськ-Північний
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заплази -Подільськ-Північний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заплази — Подільськ-Північний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ-Північний — Заплази