У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заплази - Пост 41 км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заплази - Пост 41 км:

Поточний розклад електричок Заплази - Пост 41 км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 32 хв зі станції Заплази і прибуває на станцію Пост 41 км о 10 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6601 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Заплази і Пост 41 км цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заплази - Пост 41 км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заплази Пост 41 км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заплази - Пост 41 км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603* Помічна Подільськ 09.32
Заплази
10.05
Пост 41 км
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6601* Помічна Подільськ 17.08
Заплази
17.42
Пост 41 км
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заплази -Пост 41 км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заплази — Пост 41 км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пост 41 км — Заплази