У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Луцьк:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Луцьк на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Козятин-1, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 10.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 16.20
Запоріжжя-1
10.47
Луцьк
18 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Запоріжжя-1