У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Луцьк:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Луцьк на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Козятин-1, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.10 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 11.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088П Новоолексіївка Ковель 18.10
Дніпро-Головний
11.09
Луцьк
16 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Дніпро-Головний