У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Ліве - Балабине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Ліве - Балабине:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Ліве - Балабине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 10 хв зі станції Запоріжжя Ліве і прибуває на станцію Балабине о 20 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6527 сполученням Запоріжжя-2 - Пришиб, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Запоріжжя Ліве і Балабине цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Ліве - Балабине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Ліве Балабине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Ліве - Балабине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6527 Запоріжжя Пришиб 20.10
Запоріжжя Ліве
20.59
Балабине
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Ліве -Балабине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Ліве — Балабине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балабине — Запоріжжя Ліве