У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Ліве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя Ліве:

Актуальний розклад електричок по станції Запоріжжя Ліве містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Запоріжжя Ліве з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Синельникове-1, Пришиб. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 10 хв до пункту призначення Пришиб. Найближчі станції та зупинні пункти 17 Км, 4 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Запоріжжя Ліве відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Синельникове-1, Синельникове-1 - Запоріжжя-2, Мелітополь - Запоріжжя Ліве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя Ліве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6583 Синельникове Запоріжжя 06.20 2 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мелітополь Запоріжжя 07.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6586 Запоріжжя Синельникове 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6527 Запоріжжя Пришиб 19.28 42 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя Ліве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя Ліве