У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Ліве - Новогупалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Ліве - Новогупалівка:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Ліве - Новогупалівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 36 хв зі станції Запоріжжя Ліве і прибуває на станцію Новогупалівка о 09 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6584 сполученням Запоріжжя-2 - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Запоріжжя Ліве і Новогупалівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 17 Км(20.45), 9 Км(21.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Ліве - Новогупалівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Ліве Новогупалівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Ліве - Новогупалівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Ліве -Новогупалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Ліве — Новогупалівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новогупалівка — Запоріжжя Ліве