У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Ліве - Самійлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Ліве - Самійлівка:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Ліве - Самійлівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 36 хв зі станції Запоріжжя Ліве і прибуває на станцію Самійлівка о 11 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6536 сполученням Запоріжжя-2 - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 3 г 9 хв. Між станціями Запоріжжя Ліве і Самійлівка цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них 17 Км(08.40), 1074 Км(09.15), 1045 Км(09.53), 1009 Км(10.40), 978 Км(11.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Ліве - Самійлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Ліве Самійлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Ліве - Самійлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6536* Запоріжжя Лозова 08.36
Запоріжжя Ліве
11.45
Самійлівка
3 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Ліве -Самійлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Ліве — Самійлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самійлівка — Запоріжжя Ліве