У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запорізька Січ - Дніпробуд-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запорізька Січ - Дніпробуд-2:

Поточний розклад електричок Запорізька Січ - Дніпробуд-2 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 32 хв зі станції Запорізька Січ і прибуває на станцію Дніпробуд-2 о 16 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6495 сполученням Запоріжжя-2 - Марганець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Запорізька Січ і Дніпробуд-2 цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запорізька Січ - Дніпробуд-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запорізька Січ Дніпробуд-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запорізька Січ - Дніпробуд-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запорізька Січ та Дніпробуд-2 – 5.8 км. Ціна квитка на електричку Запорізька Січ Дніпробуд-2 складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491 Запоріжжя Марганець 09.09
Запорізька Січ
09.22
Дніпробуд-2
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6075 Запоріжжя Марганець 16.32
Запорізька Січ
16.45
Дніпробуд-2
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Марганець 17.49
Запорізька Січ
18.03
Дніпробуд-2
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запорізька Січ -Дніпробуд-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запорізька Січ — Дніпробуд-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дніпробуд-2 — Запорізька Січ