У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарудинці - Розкопане
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарудинці - Розкопане:

Поточний розклад електричок Зарудинці - Розкопане включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 55 хв зі станції Зарудинці і прибуває на станцію Розкопане о 12 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Зарудинці і Розкопане цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарудинці - Розкопане, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарудинці Розкопане ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарудинці - Розкопане можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.55
Зарудинці
12.07
Розкопане
1 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарудинці -Розкопане можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарудинці — Розкопане

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розкопане — Зарудинці