У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засілля - Біла Криниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засілля - Біла Криниця:

Поточний розклад електричок Засілля - Біла Криниця включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Засілля і прибуває на станцію Біла Криниця о 21 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Біла Криниця, в цьому випадку поїздка займе 2 г 50 хв. Між станціями Засілля і Біла Криниця цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Славутич(18.48), Євгенівка(19.39), Березнегувате(20.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засілля - Біла Криниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засілля Біла Криниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засілля - Біла Криниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Засілля та Біла Криниця – 79.0 км. Ціна квитка на електричку Засілля Біла Криниця складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Миколаїв Біла Криниця 18.31
Засілля
21.21
Біла Криниця
2 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засілля -Біла Криниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засілля — Біла Криниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Біла Криниця — Засілля