У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засілля - Любине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засілля - Любине:

Поточний розклад електричок Засілля - Любине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Засілля і прибуває на станцію Любине о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Біла Криниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Засілля і Любине цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засілля - Любине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засілля Любине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засілля - Любине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Засілля та Любине – 18.0 км. Ціна квитка на електричку Засілля Любине складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Миколаїв Біла Криниця 18.31
Засілля
19.06
Любине
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засілля -Любине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засілля — Любине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Любине — Засілля