У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засулля - 36 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засулля - 36 Км:

Поточний розклад електричок Засулля - 36 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 44 хв зі станції Засулля і прибуває на станцію 36 Км о 15 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6543-6931 сполученням Ромодан - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Засулля і 36 Км цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 81 Км(13.50), Рогинці(14.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засулля - 36 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засулля 36 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засулля - 36 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Засулля та 36 Км – 51.0 км. Ціна квитка на електричку Засулля 36 Км складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6543-6931 Ромодан Бахмач 13.44
Засулля
15.12
36 Км
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засулля -36 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засулля — 36 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 36 Км — Засулля